ARCHA ČERNOLICE
ARCHA Černolice ČSOP

Výzva obecním zastupitelům ke konání ve věci inzerovaného prodeje pozemku za 22.000.000,- vydávaného za stavební

předáno na obecním úřadě 20.01.2011

Výzva 001/2011

Vážení obecní zastupitelé,
dnes se na internetu objevil inzerát ve kterém je nabízen k podeji rozsáhlý stavební pozemek (63.866 m²) v katastrálním území obce Černolice. Majitel uvádí pozemek jako “stavební“ s tím, že je “zahrnut v územním plánu pro výstavbu rodinného bydlení s kapacitou 50-60 parcel“.

Tato informace je prokazatelně klamná.
Tento pozemek (287/1,2,3,4) NENÍ STAVEBNÍ a nikdy nebyl, jako takový, zahrnut do žádného z projednávaných návrhů územního plánu !!

Prodej tohoto pozemku developerovi na základě falešných informací by mohl mít nedozírné následky a znamenat další, už tak velké tlaky na rozšíření zástavby na zelených plochách naší obce. Nejedná se o nějakou “zahrádku“...

Vyzýváme Vás, jako volené zastupitele nás, černolických občanů, abyste se tvrdě ohradili proti takovému jednání a zabránili majiteli pozemku ve spekulaci, která hraničí s podvodem a ve svém důsledku poškozuje všechny černolické obyvatele.

Očekáváme od Vás, že nebudete podobným praktikám nečinně přihlížet. Navrhujeme, aby starosta informoval příslušnou realitní kancelář o nepravdivých informacích, uvedených v inzerátu, kontaktoval majitele a případně podal trestní oznámení na neznámého pachatele pro pokus o podvod, což je ostatně i zákonem daná povinnost veřejného činitele.
 

Vyzýváme Vás, chraňte zájmy obce.

Douška pro všechny černolické rodiče:

u zmíněného pozemku se jedná o tzv. “políčka“ nad silnicí do Všenor – jedinou lokalitu v okolí, kde všechny generace černolických dětí mohly až doposud sáňkovat a lyžovat.
Je nám jasné, že tato skutečnost případného developera a bohužel zjevně ani vlastníka pozemku příliš nedojímá. Ale více porozumění snad najdeme u našich zastupitelů.

 

Za kapitanát Archy:
kapitán: Vláďa Jiras 602 376 737

pokladník: Robin Renelt 602 307 646
 

 

Fotogalerie

Zvětšit obrázek
 

Čtěte a informujte se na stránkách Archy Černolice, jsme tu pro vás…

 

“Všude kde se bílý muž dotkl Matky Země,
způsobil jí zranění.“
(autor neznámý)