ARCHA ČERNOLICE
ARCHA Černolice ČSOP

Výzva obecním zastupitelům ke konání ve věci inzerovaného prodeje pozemku za 22.000.000,- vydávaného za stavební

předáno na obecním úřadě 20.01.2011

Výzva 001/2011

Vážení obecní zastupitelé,
dnes se na internetu objevil inzerát ve kterém je nabízen k podeji rozsáhlý stavební pozemek (63.866 m²) v katastrálním území obce Černolice. Majitel uvádí pozemek jako “stavební“ s tím, že je “zahrnut v územním plánu pro výstavbu rodinného bydlení s kapacitou 50-60 parcel“.

Tato informace je prokazatelně klamná.
Tento pozemek (287/1,2,3,4) NENÍ STAVEBNÍ a nikdy nebyl, jako takový, zahrnut do žádného z projednávaných návrhů územního plánu !!

Prodej tohoto pozemku developerovi na základě falešných informací by mohl mít nedozírné následky a znamenat další, už tak velké tlaky na rozšíření zástavby na zelených plochách naší obce. Nejedná se o nějakou “zahrádku“...

Vyzýváme Vás, jako volené zastupitele nás, černolických občanů, abyste se tvrdě ohradili proti takovému jednání a zabránili majiteli pozemku ve spekulaci, která hraničí s podvodem a ve svém důsledku poškozuje všechny černolické obyvatele.

Očekáváme od Vás, že nebudete podobným praktikám nečinně přihlížet. Navrhujeme, aby starosta informoval příslušnou realitní kancelář o nepravdivých informacích, uvedených v inzerátu, kontaktoval majitele a případně podal trestní oznámení na neznámého pachatele pro pokus o podvod, což je ostatně i zákonem daná povinnost veřejného činitele.
 

Vyzýváme Vás, chraňte zájmy obce.

Douška pro všechny černolické rodiče:

u zmíněného pozemku se jedná o tzv. “políčka“ nad silnicí do Všenor – jedinou lokalitu v okolí, kde všechny generace černolických dětí mohly až doposud sáňkovat a lyžovat.
Je nám jasné, že tato skutečnost případného developera a bohužel zjevně ani vlastníka pozemku příliš nedojímá. Ale více porozumění snad najdeme u našich zastupitelů.

 

Za kapitanát Archy:
kapitán: Vláďa Jiras 602 376 737

pokladník: Robin Renelt 602 307 646
 

 

Fotogalerie

Zvětšit obrázek
 

Čtěte a informujte se na stránkách Archy Černolice, jsme tu pro vás…

 

“Komunikuj se zvířaty jako se svými bratry. Všímej si, jak žijí. Snaž se pochopit jejich sny.
Nalaď na zvířata svou zklidněnou mysl a vnímej jejich pocity.
Nech se prostoupit jejich duší. Přijmeš tak jejich lásku
a získáš jejich sílu.“
(indiánská moudrost)